تبلیغات
love story - کمک بازی مکعب روبییک

Rubiks cube آموزش کامل حل مکعب جادویی روبیک با تصاویر

.

 ساده فرض کرده باشید و یا شاید در مورد ساختار آن به تفکر پرداخته باشید و حتی ممکن است پا را از حد تفکر هم فراتر گذاشته باشید و یکی از این مکعب ها را تهیه کرده باشید .

این مکعبها در شکلهای ۲×۲ یا ۳×۳ یا ۵×۵ وجود دارند ولی نوع ۳×۳ آن متداولتر است و بیشتر با آن بر خورد داشته ایم .

تاکنون وقتی می دید یک نفر اقدام به حل کردن این مکعب در چند دقیقه و یا حتی زیر یک دقیقه می کند متعجب می شدید و همیشه در این فکر بودید که واقعا چطور ممکن است؟ آیا واقعا این فرد نابغه است؟ یا فوت وفن خاصی دارد که ما از آن نا آگاهیم .

نه,این فرد نابغه نیست و فقط توانسته با یک سری روش های خاص و الگوهای ثابت مکعب روبیک را با سرعت حل کند .

به شخصه چون همیشه روشهای حل مکعب روبیک در ذهنم به یک معما تبدیل شده بود به دنبال یادگیری روشهای حل این مکعب رفتم و امروز می خواهم روش حل این مکعب جادویی را به شما دوستان عزیز به عنوان عیدی سایت خندون دات آی آر تقدیم و آموزش بدهم .

آموزش در قالب یک فایل pdf که همراه با تصاویر است می باشد و برای اولین بار به صورت اختصاصی در خندون دات آی آر منتشر شده است آماده شده است.

از آنجایی که آموزش فوق مورد توجه شما عزیزان قرار گرفت و با استقبال خوبی روبرو شد امروز تمامی الگوریتم هایی را که برای حل به صورت لایه ای مورد نیاز است را در آماده نمودم تا در استفاده های بعدی و در حین حفظ فرمول ها مجبور نباشید فایل آموزشی را باز کنید.
تاریخ : دوشنبه 1391/07/17 | 02:57 بعد از ظهر | نویسنده : ANISA GOMEZ | نظرات